Květen 2013

Vykupto

22. května 2013 v 14:55
VykupTo.cz je přední český slevový server, který vznikl jako druhý ihned po vzniku Slevomatu. Každý den zobrazuje nové nabídky hromadného nakupování v ČR. Mezi hlavní výhody VykupTo patří přehlednost, dobré technické zpracování a množství slevo nabídek. VykupTo.cz přináší slevy pro města Praha, Ostrava, Brno, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem a celou ČR i SR. Na www.VykupTo.cz jsou stovky nabídek na zboží nebo dovolenou pro ČR, Slovensko i zahraničí.


Slevomat

22. května 2013 v 14:53
Slevomat.cz je přední český slevový server a slevová jednička. Každý den zobrazuje nové nabídky hromadného nakupování v ČR. Mezi hlavní výhody Slevomat patří přehlednost, dobré technické zpracování a množství slevo nabídek. Slevomat.cz přináší slevové kupóny pro města Praha, Ostrava, Brno, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem a celou ČR i SR. Na www.Slevomat.cz jsou stovky nabídek na zboží nebo dovolenou pro ČR, Slovensko i zahraničí.


Zapakatel

22. května 2013 v 14:49
Zapakatel.cz je přední český slevový server. Každý den zobrazuje nové nabídky hromadného nakupování v ČR. Mezi hlavní výhody Zapakatel patří přehlednost, dobré technické zpracování a množství slevo nabídek. Zapakatel.cz přináší slevy pro města Praha, Ostrava, Brno, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem a celou ČR i SR. Na www.Zapakatel.cz jsou stovky nabídek na zboží nebo dovolenou pro ČR, Slovensko i zahraničí.


NebeSlev

22. května 2013 v 14:41
NebeSlev.cz je přední český slevový server, který vznikl mezi prvními slevomaty. Každý den zobrazuje nové nabídky hromadného nakupování v ČR. Mezi hlavní výhody NebeSlev patří přehlednost, dobré technické zpracování a množství slevo nabídek. NebeSlev.cz přináší slevy pro města Praha, Ostrava, Brno, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem a celou ČR i SR. Na www.nebeslev.cz jsou stovky nabídek na zboží nebo dovolenou pro ČR, Slovensko i zahraničí.


BerSlevu

22. května 2013 v 14:32
BerSlevu je jeden z předních slevových serverů v ČR, nabízí nabídky hromadného nakupování na služby a také mnoho slev na cestování, pobyty a dovolenou. Mezi hlavní výhody BerSlevu.cz patří spolehlivost, kvalita služeb, a dobré, stabilní zázemí firmy. Desítky tisíc spokojených klientů, a množství atraktivních slevo nabídek jsou u BerSlevu samozřejmostí. Nové slevy pro města Praha, Brno, Ostrava, Plzeň nebo Liberec jsou aktualizované každý den. Na www.berslevu.cz naleznete také slevy na pobyty a dovolenou.


ChciSlevuZadarmo

22. května 2013 v 14:00
ChciSlevuZadarmo.cz je přední český slevový server. Každý den zobrazuje nové nabídky hromadného nakupování v ČR. Mezi hlavní výhody ChciSlevuZadarmo patří přehlednost, dobré technické zpracování a množství slevo nabídek. ChciSlevuZadarmo.cz přináší slevy pro města Praha, Ostrava, Brno, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem a celou ČR i SR. Na www.ChciSlevuZadarmo.cz jsou stovky nabídek na zboží nebo dovolenou pro ČR, Slovensko i zahraničí.


BonyBony

22. května 2013 v 13:26
BonyBony je český slevový portál. Bony nabízí slevové nabídky hromadného nakupování pro ČR a díky dobrému zázemí nabízí i velkou spoustu slev. Mezi hlavní výhody tohoto BonyBony prošla auditem obchodních podmínek a zásad ochrany soukromí u Sdružení ochrany spotřebitelů. Nejprodávanější nabídky koupilo více než 3000 zákazníků.


Amplion

22. května 2013 v 13:22
Amplion.cz je přední český slevový server. Každý den zobrazuje nové nabídky hromadného nakupování v ČR. Mezi hlavní výhody Amplion patří přehlednost, dobré technické zpracování a množství slevo nabídek. Amplion.cz přináší slevy pro města Praha, Ostrava, Brno, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem a celou ČR i SR. Na www.Amplion.cz jsou stovky nabídek na zboží nebo dovolenou pro ČR, Slovensko i zahraničí.


Fajnslevy

22. května 2013 v 13:20
FajnSlevy.cz je přední český slevový server. Každý den zobrazuje nové nabídky hromadného nakupování v ČR. Mezi hlavní výhody FajnSlevy patří přehlednost, dobré technické zpracování a množství slevo nabídek. FajnSlevy.cz přináší slevy pro města Praha, Ostrava, Brno, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem a celou ČR i SR. Na www.FajnSlevy.cz jsou stovky nabídek na zboží nebo dovolenou pro ČR, Slovensko i zahraničí.


Megasleva

22. května 2013 v 13:13
MegaSleva.cz je český slevový web, který vznikl mezi prvními slevomaty v ČR. Megasleva zobrazuje každý den nové nabídky hromadného nakupování v ČR. Mezi výhody MegaSlevy patří přehlednost, dobré technické zpracování a množství slevo nabídek. MegaSleva.cz přináší slevy pro města Praha, Ostrava, Brno, Plzeň, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem a celou ČR i SR. Na www.MegaSleva.cz jsou stovky nabídek na zboží nebo dovolenou pro ČR, Slovensko i zahraničí.


Dárkové poukázky

22. května 2013 v 12:41
Dárkový poukaz, známý jako dárkový šek či dárkové certifikát je ideální tip na dárek. Umožněte svým přátelům, známým či rodině vybrat si dárek podle svých představ. Dárkové poukázky můžete ideálně využít jako dárek k Vánocům, k narozeninám a k dalším příležitostem.


Plaťte pouze nutné minimum. Se slevovými kupóny můžete

22. května 2013 v 0:40
Každého, který v současnosti nemá hluboko do kapsy, bychom jen stěží našli. I přesto však mnozí utrácí za zboží zcela zbytečně, které by mohl koupit s výraznou slevou. A teď nemluvíme o zboží z letáků, které je zlevněné o zanedbatelné procento, kdy sleva jednoho druhu zboží znamená podstatně vyšší cenu jiného zboží. Zde je řeč o slevách v řádech alespoň desítek %, kterých je možné dosáhnout nákupy na tzv. slevových portálech. V následujícím článku si představíme jeden, který se od těch klasických v mnohém liší.

Slevy pomocí internetu

Oproti internetovým obchodům posouvají slevové portály výhodnost nákupu ještě o mnoho dál, které již bohužel nejsou o nic výhodnější než obchody kamenné. K těm opravdu výhodným slevovým portálům řadíme bezesporu i Slevovýkupon.net. Ten se od jiných portálů slev liší především tím, že nefunguje na principu hromadných objednávek, ale spíše se snaží hromadit slevy různých prodejců napříč celým internetem. Kupóny na tomto slevovém portálu, je možné ušetřit nejen za oblečení a elektroniku, nebo také za zahradní nábytek nebo i povinné ručení. A nemějte strach, nemůžete se ztratit ani v takové záplavě slevových kupónů. Kategorie jsou naprosto logicky tříděny, proto se velmi rychle zorientujete, ke slevám Vás vždy navedou, k té, kterou právě hledáte.

Včera vám unikla poslední sleva, teď už se Vám to nemůže stát!

Abyste mohli využívat Slevovykupon.net, aniž byste se museli registrovat. Tak však přijdete o mnoho výhod, které byste s registrací získali. Jako registrovaný zákazník obdržíte každý týden přehled aktuálně nejzajímavějších slev, díky tomu, jim už nic neunikne. A to už nemluvíme o dalších výhodách plynoucích z bonusového programu a o možnosti získat exkluzivní kupóny na slevy, běžným zákazníkům jsou také přístupné. Jak vidíte, tak registrace na Slevovykupon.net Vám může jen přidat. Proto neváhejte a můžete začít šetřit nemalé částky už dnes!


Hromadné nakupování

22. května 2013 v 0:18
Kolektivní nakupování (neboli "hromadné nakupování") svůj rozmach zažilo v roce 2005 v USA. Je známo pod označením Tuángou (vyslovováno "tuangu"), které označuje nákupní strategii založenou na skupinové slevě či akci, pocházející z Čínské lidové republiky. Rozšířilo se dále do celého světa i do Evropy. U nás je od roku 2010 zastoupeno některými tzv. "slevovými servery" a jejich akčními cenami.


Punkshop

22. května 2013 v 0:13
Zajímáte se o punk a punkovou módu? Zkuste nternetový obchod, nabízející nejen punk oblečení, ale veškeré zboží, které se tohoto stylu týká - Punkshop. Za internetovým obchodem stojí společnost creactive, která je zárukou kvalitního zázemí a spolehlivosti punk shopu.

Ale zpět ke zmíněným akcím, které provazí spuštění nového shop s punk oblečením - punk shop přidává k objednávkám speciální dárky - konkrétně stylové náramky (u objednávek nad 1000 kč), trička (u objednávek nad 2000 Kč) a nebo mikiny (u objednávek, jejichž hodnota převyšuje 3000 Kč).


Tchibo.cz

22. května 2013 v 0:08
Tchibo - to je nejen káva vyjímečné chuti. To je také obchod Tchibo, ve kterém se každou středu objevuje nová, tematicky vybraná kolekce nejruznějšího zboží, jehož vyjímečnost spočívá kromě kvality také ve výrazně nízké ceně...

Některé produkty za akční ceny tohoto týdne: dámská trička nadměrné velikostí, dámské vesty nadměrné velikostí, dámské halenky nadměrné velikostí, dámské džíny nadměrné velikostí, dámské šály, kardigany, dámské bundy, dámské kabelky, dámské šaty, legíny, dámské polokošile nadměrné velikostí, dámské kapsáče, baleriny, dámské podprsenky nadměrné velikostí, kalhotky, pyžama, módní doplňky...


Akční ceny

22. května 2013 v 0:01
Většinou nabídky slev a akčních cen trvají pouze 1 den. Po ukončení nabídky slevy či akce se odešle seznam unikátních kódů obchodníkům a pokud přijde zákazník s platným voucherem, dostane požadovanou službu nebo produkt na základě tohoto unikátního kódu.

Využijte zajímavé akční ceny v nabídkách aktuálních sezónních i nesezónních výprodejů, kde se nachází zboží, které se již vyprodává a pravděpodobně se již v sortimentu neobjeví.


Surplus

21. května 2013 v 0:40
Německá textilka Surplus produkuje outdoor oblečení už od roku 1983. Hlavním rysem oblečení Surplus je praktičnost a zajímavý módní styl. Právě proto je u nás tato značka velmi oblíbená. Oblečení neotřelého designu, který ale nevyčnívá, totiž není nikdy dost.

Mezi nejoblíbenější kousky od značky Surplus patří pohodlné kalhoty Premium Vintage. V letním období oceníte další oblíbený kousek - kraťasy Surplus Division. A když se ochladí přijde vhod stará klasika bunda M65.


Bonatex

20. května 2013 v 19:35
Pod značkou Bonatex si představte kvalitní textil, který se nabízí na českém eshopu, který vlastní firma ASTRATEX.s.r.o. Firma ASTRATEX s.r.o. je firmou s desetiletou tradicí, která v České republice začínala se zásilkovým prodejem spodního prádla, plavek a nočních košilek. Od roku 2005 se se ale věnuje, začali věnovat ryze prodeji na internetu. Dnes mají i své internetové pobočky i na Slovensku. Současná jejich nabídka již dávno nezahrnuje pouze nabídku zajímavého spodního prádla. Na portále Bonatex je prodej zaměřen čistě na povlečení a ložní prádlo. Na portále jsou vám k dispozici i zajímavé akční nabídky.


Astratex

20. května 2013 v 19:32
Společnost Astratex před deseti lety začínala jako zásilkový prodejce levného spodního prádla. Od roku 2005 však zásilkového prodeje zanechali a nyní se věnují ryze internetovému prodeji. Nabídka sortimentu se také změnila, v průběhu let získala firma renomé a dnes patří k předním českým prodejcům a to nejen spodního prádla. Na jejich stránkách naleznete stylové prádlo i pro ženy plnějších tvarů. Podprsenky jsou k dispozici až do velikosti 110E a kalhotky XXXL.


Tchibo

20. května 2013 v 19:30
Když se řekne Tchibo, většině se v prvním momentě vybaví káva. Tchibo, však neznamená označení pouze pro kávu. O tom se ostatně můžete přesvědčit i na stránkách Tchibo.cz. Tchibo cz katalog totiž představuje i jedinečný prodej kvalitního zboží, které není nikde jinde k dostání. Nabídka sortimentu je navíc vždy časově omezená, takže vy máte pouze ohraničený čas, jak můžete přijít k originálním a designem dokonalým předmětům. Nabídku daného sortimentu představuje Tchibo katalog, který se týden, co týden obměňuje. Přesné informace o tchibo katalogu pak naleznete na stránkách Tchibo cz katalog.